Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel ezt?

Hogyan dolgozzam fel ezt?

Figyelt kérdés

Kb két hete befeküdtem egy pszichiátriára, és a mai.napon közölték hogy sajnos ki kell üriteni az osztályt mert kell a hely a koronavirusos betegeknek. Mindenki aki tud, az hazamegy

. Én szerdán megyek. De még nem fogok tudni dolgozni, mert még pszichésen nem vagyok olyan jól, de az orvosok azt mondták nekünk hogy itt nagyobb eséllyel kapnánk el a virust


2020. márc. 23. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én rendkívül örülnék a helyedben! Napsugaras jó kedvemben szüntelenül dalra fakadnék! :)


Te is inkább TANULJ MEG POZITÍVAN GONDOLKODNI - kesergések helyett. (A Jóisten Derűs Kedvében Teremtett Téged. Ezt hidd el Nekem/Nekünk!)


Ui: alkoss valami szépet/jót másoknak, hogy jobban érezzék magukat ebben a vészhelyzetben... Szükség van a Támogatásra/Lelkierőre Mindenkinek Egységesen!

2020. márc. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizz abban, hogy a gyogyszereid hatni kezdenek, amennyiben ujat kaptal. Lassabban kezdenek el hatni elsore, 2-6 het.

Az internet segitsegevel hozd be a kulvilagnak azt a reszet, amit elviselsz. Keress onsegito Facebook csoportokat, probalj chatelni, mert most egyszerre nagyon sokan kerultek hasonlo helyzetbe.

Nagyon szurkolok. Agymoso musorok, zene. Internet, ha eddig nem volt

Oke, az allapotod nyilvan rossz, ne haragudj. Ilyenkor minden jotanacs jo nagy baromsag. Youtube-on meditacios zenek keresese, csak hatternek, amit elviselsz.

2020. márc. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló egy gyíkarc. Nem tud semmit a mentális betegségekről, csak játsza az eszét. Amikor már a kötél a nyakadban van, próbálj meg visszafordulni sitféjsz. Gondolkodj homie. (Y)
2020. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb is, ha nem dolgozol. Nekem muszáj, és remélem, megúszom vírus nélkül.


Egyébként az lebegjen a szemed előtt, hogy nem lesz örökre ez. Most én sem tudok részt venni a terápián, de tudom, hogy nyáron újra találkozhatok az orvosommal.

2020. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!