Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassak? (Bővebben...

Hogyan változtassak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is köszönöm azoknak, akik elolvassák és válaszolnak.


Szóval a következő a helyzetem: már egészen régóta önbizalomhiányos vagyok. Nem azt mondanám magamra, hogy csúnya, de nem vagyok megelégedve magammal. Szeretnék változtatni ezen, mert lehúzza az életkedvem a folytonos bizonytalanság önmagammal szemben. A húszas éveim elején járok, úgy érzem ez akadályoz abban, hogy kiélvezzem ezeket az éveket.

Szeretnék pár tippet, tanácsot, hogyan tudnám magam elfogadni, ha azok amik nem tetszenek magamon, nem annyival megoldhatók, hogy pl. jó frizura stb. Sajnos egyébként is mindenhez pénz kell, nem kevés. Tehát valami olyasmin gondolkodom, ami azért nem egy vagyon, de hasznos. Azonkívül, hogy sport (ami tervben van), meg terápia (lehet az sem ártana mondjuk).


Köszi a válaszokat ismét! Lány vagyok egyébként, privátokat nem kérek, inkább itt tippeket.



2020. márc. 24. 21:39
 1/1 hosszúhajú ***** válasza:
Az önbizalomhiány sikerélménnyel növelhető. Ha azt teszed amiben jó vagy akkor elismerést kapsz így növeli az önértékelést. Ezt kéne megtalálni. És erre ráfeküdni.
2020. ápr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!