Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le a kényszerbe...

Hogyan küzdjem le a kényszerbetegséget?

Figyelt kérdés

Kényszerbeteg vagyok

Van hogy dolgokat meg kell ismételnem mert ha nem teszem félek hogy valakinek baja lesz

Minden napom ebből áll minden órám

Valahogy el kellene hinnem hogy nem fog senki sem meghalni ha nem csukom be 5 x az ajtót

De közben meg félek ha sokat gondolok erre bekövetkezik és akkor én leszek a hibás (vonzás törvénye)

Szoval valaki mondjon valamit

Szerintetek megtörténhet amitől félek?



2020. márc. 25. 02:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem gyogyszer kell. Van egy belso, rejtett oka. Eveken at rengeteg penzt kolthetsz pszichologusra, meg rosszabb esetben kineziologusra, es mondjuk ugyanott vagy.

Vannak kimondottan erre valo gyogyszerek. Az en antidepresszansom is arra is jo. A gyogyszerlobbysta dumamrol annyit, gyerekkorom ota szorongtam, horrpr eveim voltak. Husz eve szedek nyugtatot, plusz 16 eve antidepresszanst, azota emberi eletet elek. Egeszseges vagyok, eletem vegeig szedni fogom.

Haziorvos is felirhat, csak akkor teljes aras.

2020. márc. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!