Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg tini, hogy küzdjem le?

Majuss_peace kérdése:

Pánikbeteg tini, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Mindig is hajlamos voltam pánikolni neveltetés miatt elvileg. Egy hónapja egyik matekon egy mellkasi szúrásom volt a semmiből és azóta csak azon pánikolok,hogy meghalok valami mellkassal kapcsolatosban. Voltunk orvosnál meg röntgeneztek is de nem láttak semmi bajt. Pszichológushoz járok és valamennyit segít viszont van amikor visszaesek és félek hogy vagy bajom lesz vagy nem tudok kigyógyúlni ebből és megölöm magam. Hogyan tudnám ezt leküzdeni, mit tudnék tenni ellene? Anya nem engedi a növényi nyugtatókat se ameddig a pszichológus nem mondja de az most január 15ig nem lesz. Valaki valami tipp?

2019. dec. 15. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan így vagyok. Ami nekem ugymodd segit az egy vitamin, szedj sokat. En amit szedek az a stressz b komplex. Hidd el ilyenkor sok vitaminra van szükséged. En 2 pszilogushoz jarok, majd meglátom mi lesz még belőle. Suliban ha rosszul vagyok ki keretszkedem, habar mostanában mindig haza jöttem, mert egyszerűen rosszul vagyok ott

.. Ovosom rendes es megertik a tanárok is ha nekem haza kell mennem, egyből megyek orvoshoz igazolasert. En mostanában szédülök is, szóval majd januárban megyek fül orr gegeszetre. En mar 4 hónapja ilyen vagyok, de nem szabad fel adni. Kitartást

2019. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
remélem megnyugtat, de hidd el, nagyon sokat kibír a szervezet, egy egy ilyen mellkasi szúró érzet simán pszichésen van. Semmi bajod nem lesz, fel a fejjel!:)
2019. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!