Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A megszokott 10 órási vásárlás...

A megszokott 10 órási vásárlásra, obcesszív-kompulzív zavarra hivatkozva mehetek boltba, úgy hogy harmincas vagyok?

Figyelt kérdés

#kényszerbetegség #obcesszív-kompulzív zavar
2020. márc. 28. 04:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ki állapította meg az obcesszív-kompulzív zavart Esetedben? Szakorvos diagnosztizálta személyes vizsgálat alapján? Van róla papírod? (Lehetséges, hogy elkérik...?!)


Állítólag a boltvezetők döntik el elsősorban, hogy kit engednek be abban a KORLÁTOZOTT időpontban. (Megvizsgálják az indokokat.)


Ui: ha valamilyen módon tudod igazolni, hogy IDŐS, BETEG HOZZÁTARTOZÓDNAK vásárolsz, akkor talán. (Esetleg hatósági értelemben bejegyzett Élettársadnak/Házastársadnak, Vér szerinti Gyermekednek, stb.)

2020. márc. 28. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De a boltvezető majd eldönti.
2020. márc. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
A rendelet egyértelmű, 9-12 között CSAK ÉS KIZÁRÓLAG 65 év felettiek vásárolhatnak, ne keress kiskaput, mert nincs, gondolom az üzletet is megbüntetik, ha nem tartja/tartatja be a rendeletet, azt meg nyilván nem akarják. Ha te idős embernek vásárolsz azt megteheted 9 előtt vagy 12 után, ez nem kifogás.
2020. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
12 után ma zárva, 8 kor nyit, 9 -ig be se jutok, mert csak 4 -en mehetnek itt be. :-D
2020. márc. 28. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne hétvégén akarj bevásárolni, amikor rövidebb a nyitvatartási idő, menj hét közben.
2020. márc. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétköznap dolgozom.
2020. márc. 28. 17:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki mentális beteg, akkor én személy szerint elvárom, hogy beengedjenek. Persze ehhez kellene egy ambuláns lap amivel igazolom. Nem gondolom, hogy ezért nem engednének be. Reggel megyek munkába, be kell mennem boltba.
2020. márc. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Obszesszív, nem pedig obcesszív.

Nem mehetsz, ez nem fog érdekelni senkit.

2020. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pl. számítástechnikai boltban ritka a 65 feletti vásárló - sztem oda biztosan beengednek - ha éppen nincsen ott egy 65 feletti
2020. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!