Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kényszergondolatokat nem...

Kényszergondolatokat nem tudom eltüntetni? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok!

OCD (Obszessziv kompulziv zavarban) szenvedek kényszergondolatok és viselkedésben is jelen van az életemben. (Ismétlési rituálék)

Kiirtam ide már pár kérdést emiatt 'Pl.: Szent Lélek káromlás' kérdést is hogy elkövettem-e vagy nem pár hónapja... (Vallásos kényszergondolatok)


Azóta durvult a helyzet és MINDENT amit szeretek,célomat,magamat is ezek a gondolatok megpróbálják tönkretenni nem tudom mit tegyek! (Agresszív gondolatok)


Volt egy nagyon agressziv gondolatom Február 19.-én és azóta nem birom leállitani magamat...

A célom hogy Sofőr lehessek tehát egy olyan munkát végezhessek ahol egyedül vagyok.

Természetesen az agyam máris mindent megtesz(megtett) hogy tönkre tegyen bennem mindent...

Egy olyan gondolatom jött hogy belerakott egy személy egy medált és bele valami rosszat az autóba...

(Ez most kideült Mágikus gondolat)


Nem birom magam túltenni ezeken a dolgokon MINDEN ÁLMOM hogy a célom létrejöhessen... de ezek nem hagynak békén...

Pszichiáternél,Pszichológusnál voltam adott gyógyszert.


Nem tudom mit tegyek életem álma hogy sofőr lehessek... hogy boldog lehessek de ez a gondolat megbetegit teljesen!

Aki átment már ezeken kérem szépen irjon rám!!Kérlek segitségetek akár privibe, akár itt, kérem ha van pszichológus, pszichiáter aki ért ehhez (mágikus gondolatok) kérem segitsen!


Segitségeteket, előre köszönöm!:)



2019. márc. 3. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre érdemes lenne másik gyógyszert vagy gyógyszerkombinációt szedni, akár osztályos bentfekvés kereteim nelül is. Az SSRI antidepresszánsok (pl.:sertralin) mérséklik a tüneteket és utána el tudsz menni pszichológushoz. Nyugodj meg, olvass sokat a témában és ne add fel az álmaidat!
2019. márc. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Most egy kicsit megijedtem... XD remélem ha sofőr leszel nem jössz velem szembe. Kitudja a mágikus mániás mire képes XD

Tudok egy jó helyet úgy hívják,, sárga ház,, ott minden álmod valóra válik kapsz egy egyenruhát és egy magán garzon. Pénz miatt nem kell aggódni azt más keményen dolgozó emberek elinézik hogy jó létben éjj. Szóval keresd me mosoly országot! :)

[link]

2019. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kivülről énis normálisnak tűnök... csak fejben illetve lélekben vannak gondok
2019. máj. 10. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a legveszélyesebb...
2019. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne is figyelj ezekre a dilettáns válaszokra.

Keress fel egy pszichiátert, ő tudni fogja a dolgát. Én is ezt tettem, most már szinte tünetmentes vagyok.


Szintén kényszerbeteg

2019. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó egy dilettáns mondja a többiere, hogy dilettáns!
2019. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

dilettáns = hozzá nem értő.

A 43-44%-os válaszokból pedig süt, hogy semmit nem tud az ocd-ről az illető.

2019. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!