Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szűntek meg az antidepre...

Miért szűntek meg az antidepresszáns szedésével a fizikai problémák?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el antidepit szedni. Előtte már olyan erős volt a szorongásom, hogy fizikai tüneteket is okozott. A hasam rendszerint görcsölt, főleg munkában, alig tudtam reggelizni, olyan érzésem volt délelőttönként, mint ha bármelyik pillanatban rám jöhetne a hasmenés. Miután beállt az antidepi és érzem a hatását ezek a hasi bajok is eltűntek.
2020. márc. 29. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Te válaszoltad meg a kérdesben.


Pszichoszomatikis tüneteid voltak.

2020. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. 31 eves koromig diszfunkcionalis volt az eletem.

Van, aki atmenetileg szedi, en elfogadom, hogy ezzel elem le az eletem. 16 ev utan jok a leleteim, az elvonasi tuneteken ha tul is tettem magam tobbszor is, kiderult szamomra, hogy nekem ujra es ujra kell.

Masoknal nehez idoszakban, vagy mig a lelki erejuk enelkul is meg tudjak tartani.

Azelott nem birtam masok elott enni, nem tudtam letezni gyerekkorom ota, ez hosszu. Most olyan dolgokra kepes vagyok, amitol atlagos ember is szorongana.

2020. márc. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert a hasfájást, hasmenést a szorongás okozta, de az a gyógyszer hatására szerencsére megszűnt vagy mérséklődött.:)
2020. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert pont ezért fejlesztették ki.
2020. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakam ráng egy picit. Legfőképp lehajtott fejtartásban mozog jobbra balra finoman. Az antidepresszáns segíthet?
2020. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!