Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok, sírok....

Depressziós vagyok, sírok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy rossz álmom az éjjel. Azt álmodtam, hogy a barátnőm valakivel írogatott. Azóta olyan depressziós vagyok, hogy netán valamilyen fiúval írogat. Rossz közérzet, sírok, mert nem szeretném őt elveszíteni. Ezt ő neki elmondtam, és mondta, hogy nem írogat semmilyen fiúval. Ez engemet bánt. Van bennem félelem. Most több időt szán a tanulásra, de most nála alszom.


Sírok, nyugtalanság van bennem, reszketek, gyorsan dobog a szívem, csak sírnék. Félek, hogy elveszítem őt.

Valamit említett, hogy volt alkoholt inni valakikkel, és nem akarja megmondani, hogy kivel. De ez még én előttem volt szerencsére.


Csak sírok, nem tudom mi bajom van. Mit tegyek? Kérlek segítsetek, kérlek szépen


2020. ápr. 3. 23:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Kezdek betegesen féltékeny lenni, de természetesen ezt nem mutatom ki nála
2020. ápr. 3. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülye vagy, kezeltesd magad
2020. ápr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Depressziós vagy, jól látod. Kezeltesd magad!
2020. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű a megoldás: engedd meg neki, hogy lefeküdjön másokkal, onnantól kezdve nem tud megcsalni.

[link]

2020. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!