Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki szed/szedett már...

Valaki szed/szedett már Scippa nevű gyógyszert? Vagy egyéb eszcitaloprám hatóanyagú antidepresszánst? Kinek vált be? Van tőle jobb?

Figyelt kérdés
Holnap fogom elkezdeni szedni. Elég sok rémhírt olvasni róla..

2020. ápr. 7. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
szedek máig, nem is keveset. én jobban érzem magam tőle.
2020. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szedtem 1 évig. Lassulás okozott és teljes érzelmi élet elszurkuleset. Ja és állandóan asitoztam, aludtam tőle.
2020. ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Értem. Igen nem egyhangú a vélemény és a tapasztalat. Majd kiderül.
2020. ápr. 7. 20:18
 4/22 anonim ***** válasza:
18%
Egyik antipszichotikum sem hatásos, és igen van tőle jobb, az ha nem szedsz semmit.
2020. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
szedtem, engem is borzasztóan elálmosított
2020. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha álmosit, nem késő délután/este lenne okosabb bevenni?
2020. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
mikor 2x1 vagy 3x1 az adag?
2020. ápr. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
En Escitilt szedek szorongasra, panikra, a terapias adag felet. Nem mondom, hogy helyrehozott, mert vannak eros szorongasaim, de visszahozta az eletkedvemet.
2020. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én elkerülő személyiségzavarra kaptak, vagy nem hatott vagy talán egy kicsit még erősödtek is a tüneteim... Szóval nem vált be.
2020. ápr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szia!Én szedtem, nem is keveset, de nekem nem vált be, bár attól függ, hogy mire kaptad mennyit szedsz stb. Én klinikai depresszióra kaptam, de nem volt igazán hatásos számomra. Bár utána kiderült, hogy mániás depresszió és nem sima depresszió az ami nekem van. Igen, van jobb. A sertralin vagyis a sertadepi. Nekem nagyon bevált a sertadepi olanzapin kombó. Teljesen jól vagyok ezekkel.
2020. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!