Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegséget lehet öngyógyí...

Pánikbetegséget lehet öngyógyítani?

Figyelt kérdés
Mostanában rohamjaim vannak, legfőképp este. Valami hasznos módszert tudnátok ajánlani?

2020. ápr. 8. 01:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, racionalisan gondold vegig, hogy ez csak ennyi es nem tobb, mely levego es mantrazd, hogy fel ora es elmulik. Citromfu tea rendszeres fogyasztasa is segit. (Vagy az orbancfu??? Nem emlekszem melyik volt, a ketto kozul valamelyik nyugtato hatasu, nekem ez, meg a racionalis vegiggondolas segitett egyutt, egy ido utan elmult.)
2020. ápr. 8. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami oka boztis van ami kihozta nálad. Próbálj rájönni mi váltja ki, és változtatni. Nekem ez segített
2020. ápr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Igen , lehet a pánik betegséget Ön gyógyítani !

Hogy , hogyan és mit kell csinálni vagy mit kell tenni, azaz , hogy hogyan lehet öngyógyítani magad, az egyén és eset függő. Rengeteg lehetőség van, ami közül kiválaszthatod a neked legjobban megfelelőt.

Tudom, itt most te kérdezel és nekem válaszolnom lehet vagy hallgatnom kellene, de enged meg, hogy kérdezhessek is ? Miért pont az Ön gyógyítást választod ?

Az autódat is egyedül szereled meg ha valami baj van vele ?

A céged , vállalkozásod könyvelését is egyedű/ saját magad oldod meg?

A lakás, ház, adásvételi szerződését is egyedül / magad oldod meg ?

A ruhádat egyedül varod meg ? Tudnám még sorolni !

Na persze megértelek, ha azt mondod, hogy az ebédet is egyedül főzöd és még sok minden mást is egyedül oldasz meg, így a pánikbetegséget is egyedül szeretnéd megoldani.

Azért írd meg , hogy miért az Ön gyógyítást választod.

Szia !

2020. ápr. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem a jérdező vagyok,viszont tudok neked válaszolni szerintem!Nos én is ezt válaszranám,mert 8 évig jártam pszihiátriára,több mint két évig pszihológushoz,a gatyám rá ment,és ugyan ott tartok,mint az elején. Marha ritka az, ha éppen a pszichológusnál vagy a pszichiátrián jön rád ez a roham. Éppen ezért kellene egy tuti módszer, hogy amikor otthon rád jön, mint például énrám is éjjel úgy hogy felébredek rá, na erre kellene egy tuti módszer amivel megtudod szüntetni.
2020. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 idna válasza:
Szia! Igen, lehet öngyógyítani. Sok módszer létezik a pánikroham leküzdésére. Tudom, átéltem. Pszichiáter, pszichológus, antidepresszánsok, nyugtatók évek alatt sem segítettek. A magam kezébe vettem az irányítást. Egyik napról a másikra álltam le a gyógyszerekkel, ami elég veszélyes. Több módszert alkalmaztam, és sikerült legyőznöm gyógyszerek nélkül, saját magam által választott módszerekkel a több évig tartó pánikbetegségem. Ha gondolod, írj privátban, segítek!
2020. ápr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!