Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kapom magamat mindig...

Miért kapom magamat mindig azon, hogy saját magamat bántalmazom, ha nem is vagyok depressziós? 16/L

Figyelt kérdés
Szerintem nem vagyok és sose voltam depressziós, csak néha kicsit elfáradok. Több alkalommal is csináltam valamit, es mire észbekaptam, valahol mindig össze-vissza vagdostam magam. Egy éve kezdtem el, azóta többször is abbahagytam, megint nekiálltam és így tovább. Egy ideig befőttesgumit pattintgattam az alkaromra, mert segített megnyugodni és nem hagyott nyomot, de mostanában ha valami éles van a kezemben szinte biztos hogy valamimet szétvagdalom. Miért?

2020. ápr. 8. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
zsa pszichologus
2020. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van valami pszichés zavarod, még ha te azt is mondod, hogy nem depresszió. Biztos van ott egy kis depresszió, meg szorongás. Persze a tinikor is, de amiatt nem kéne magadat bántani. Alapból általános ok, hogy rossz a viszonyod a szüleiddel, főleg anyukáddal. Nem vagy elégedett önmagaddal, az elvárások, amiket szerinted nem tudsz kellően teljesíteni, feszültséget okoznak. Most nincs nagyon alkalmas idő, de próbálj meg lazítani az önostorozáson, nem kell tökéletesnek lenned. Igyekezz baráti kapcsolatokat fenntartani legalább telefonnal, tornázz, táncolj, fuss, nézz vidám filmeket, kövess napirendet, hogy ne essenek szét a napjaid.
2020. ápr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Arra nem gondolsz hogy később a vagdosas meg fog látszani mit fog szólni barátod

Férjed gyereked? Munkahelyed?

nem lehet

Mindig eltekarni érted ?

Inkább szedj enyhe nyutatot de recepteset

A gyógynövények semmit nem érnek legalább

Egy rövidebb ideig

Nyugis jobbulást

2020. ápr. 9. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson nyugtatót szedni! Akinek a képességeiből annyi nem telik, hogy ép mondatokat írjon, amelyeknek pont van a végén, az ne adjon életvezetési tanácsokat!
2020. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Telóról nem fogok helyesen írni

Itt nem ez a lenyeg

2020. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!