Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongástól haspuffadás, mit...

Szorongástól haspuffadás, mit tehetnék a szorongás ellen?

Figyelt kérdés

Amikor szorongok, elkezd nagyon fájni a hasam, mint amikor hasmenése van valakinek. Érzem, hogy puffadok és ilyenkor mindig nagyon kell szellentenem is. De értelemszerűen ez általában olyan helyzetekben jön rám, amikor nagyon nem kéne. Szóval rettentő kellemetlen ez az egész és ilyenkor már csak arra tudok gondolni, nehogy véletlen elszellentsem magam és akkor már attól is szorongok.


Szóval remélem tud valaki segíteni, hogy ilyenkor hogy legyek úrrá ezen.


Előre is köszönöm.


2020. ápr. 9. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt csak nekem hasmenésem is volt hozzá, milyen szituációkban jön elő?
2020. ápr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szinte minden olyan helyzetben ami kicsit is stresszes, pl randi, vizsga, új helyzetek és ma már attól is ha ki kell mozdulnom a házból.. sőt már az is elég ha csak ezekre rágondolok...


Neked mitől múlt el?

2020. ápr. 27. 17:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha még mindig van, de én ezt magamban győztem le. Ha tényleg nagyon gázos nézz le a dokihoz, lehet Irritábilis bél szindróma. De nyugodj meg, ez nem súlyos betegség. Próbálj relaxálni, tornázz, mozogj és a legfontosabb hogy kevesebb nasi és több egészséges kaja! :)
2020. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!