Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez jo modszer lehet a szoronga...

Ez jo modszer lehet a szorongas ellen?

Figyelt kérdés
Hogy szembenezek vele? Elfogadom es nem torodok vele? "Beengedem" es atalakitom pozitiv erzesse, hogy ez nem is ijeszto, nem felelmetes, hanem "akarom meg"? Ez a MERJ modszer. Van itt olyan akinek ez bevalt es ezzel a modszerrel idovel teljesen megszunt a szorongasa? Igazabol van benne valami, mert a felelem erzes miatt tetozik ez a dolog, ugye?
2020. ápr. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg Eckhart Tolle től, az Új földet, meg a Most hatalmát.
2020. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. És hogy őszinte legyek nem törödni vele? Azt meg hogyan? Pozitív érzés? Akkor minek titulálsz majd egy tényleg boldog pillanatot? Vagy azt ha egyszer kilábalsz belőle? Nekem az jött be, hogy megértettem miért lettem szorongó és mit ártok vele magamnak, miért nem jó nekem ha elhatalmasodik rajtam.
2020. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazabol az agyadat csapod be. Mert ha ugy tudatositod, hogy pozitiv, ez ambivalens, es nem fel tovabb az agyad, igy elmulnak a tunetek.
2020. ápr. 11. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Nem ez nem jó.

A szorongást valamilyen dolog gondolat, érzés váltja ki.


Ezt tanuld meg kezelni, és ne állítsd át pozitivva.

Egyszerűen vedd tudomásul, hogy nincs rossz vagy jó dolog. Vannak dolgok, gondolatok amit kezelni kell, de ez nem jó vagy rossz. Csak szimpla tény.


Ha ezt tudatositod akkor könnyebb lesz.

Egyébként meditalj.


Hamar elmúlik.

2020. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltam, hogy ez nem idegesseg, hanem izgatottsag. Es maris nem tunik olyan felelmetesnek a dolog.
2020. ápr. 11. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!