Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől a bezártságtól csak...

Ettől a bezártságtól csak nekem vannak hangulatingadozásaim?

Figyelt kérdés
Legtöbbször csak szomorkodom és unatkozom
2020. ápr. 12. 16:04
 1/8 anonim válasza:
76%
Nekem is ne aggódj ..
2020. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is, de tartom magam, mert van egy kisiskolás gyermekem. Vannak jobb napok, de sajnos rosszabbak is, amikor reggel úgy ébredek, hogy kikelni sincs kedvem az ágyból, mert ismét egy ugyanolyan nap, ugyanazokkal a problémákkal, teendőkkel. Ha legalább látnám a végét a korlátozásoknak, akkor tudnám meddig kell kitartani. Ráadásul már a fogam is kezd fájdogálni, pont a legjobbkor. :(
2020. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk ezért is iktatták be a rendeletbe az egyéni szabadidős sporttevékenységet, ajánlom figyelmedbe
2020. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Mert egyedül futástól jobb lenne a kedvem?
2020. ápr. 12. 17:18
 5/8 Hellmano ***** válasza:
73%
Persze, hogy jobb kedved lesz. Zene a fülbe és futás. Én bicajozom és nagyon jó tevékenység ilyenkor letekerek egy 60-ast és már jobb is a napom :)
2020. ápr. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért zarkozol be? Nem normális bezarkozni - el lehet menni sétálni, biciklizni. Igen, hangulatingadozasaid lesznek, sőt elmehet depresszió irányába.
2020. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Én 1 hónapja vagyok önkéntes karanténban, mert félek a vírustól. De ez most már sok. Iszonyat. Nem tudom, mi lesz, nem bírom már sokáig. Intézni kéne dolgokat, csekkeket befizetni, egyik órámba elemet venni. Nem nagy dolgok, de mégis némi változatosságot vinnének a napjaimba!
2020. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem csak neked, vagyunk egy páran.
2020. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!