Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én miért élek? Többi lent

Én miért élek? Többi lent

Figyelt kérdés
Miért élek, ha nem akarok? Mármint sokan élnének, de meghalnak. Miért pont én? Régóta nem akarok már élni. De van egy macskám. Ha megölöm magam, a macskámat bántana az átkozott bátyám.. Komolyan nem tudom h miért élek. A macskámat megölnék..
2020. ápr. 14. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Élj a macskádért, én is ezt teszem.
2020. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
# 1. Igen, de utálom őket, nem akarom már látni, hallani őket. Undorítóak. Ha halott lennék, nem látnám az ocsmány undok pofájukat.
2020. ápr. 14. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgyanúgy vagyok csak annyi különbséggel hogy nem merem megtenni. Igaz nekem nincs macskám.
2020. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kérj külsős segítséget egy szakmabelitől és (nyilván nem most karantén alatt) de igyekezz megszabadulni a toxikus környezettől, addig pedig próbáld meg ignorálni.
2020. ápr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
# 4/. Hát igen, próbálom. Rettentően nehéz.
2020. ápr. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!