Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Személyiség zavarom van?...

Személyiség zavarom van? Jogosan szégyellem magam?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött , hogy nyáron pár lány miatt teljesen összetörtem lelkileg, napig sírtam, szüleim meg is jegyezték hogy ennyire nem láttak még soha , de ugye az apai jó akarat miatt abba kellet hagynom mert szépen szólva leszedte volna a fejem ha folytatom. Azóta úgy érzem megváltoztam, nem tudok boldog lenni, soha nem érzek boldogságot mint azelőtt.

Körülbelül egy éve az öngyilkosságon jár az eszem, minden egyes nap mikor felkelek az első dolog ami eszembe jut: de jó lenne meghalni. Este meg úgy fekszem le hogy bár ne ébrednék fel. Napközben fantáziálok a halálomon.

Barátaim eltűntek akaratlanul közömbös vagyok mindenkivel. Minden gondot magamra vezetek vissza , nem vagyok megelégedve a külsőmmel. Előtte is sporoltam versenyszerűen, de a karantén miatt több időm van, naponta 2-3 órát edzek mert ki nem állhatom a külsőmet. Közösségi oldalakon meglehetősen sokan követnek, dicsérik a fizikumomat , de én nem

hiszem el, csak szimplán kedvesek akarnak lenni. Párkapcsolatom még nem volt és már ennek se érzem hiányát ami szerintem nem normális. Mint említettem , nem érzek kötöttséget senki felé. Legfőbb gond pedig , hogy a napokban a nagymamám rosszul volt, kórházba került , és a szívem mélyén nem éreztem semmit . De tudatosan aggódok érte mert ez a helyes


Összefoglalva üresnek, jelentéktelennek érzem magam


18/F.


2020. ápr. 18. 13:06
 1/2 anonim válasza:
Hát elsősorban ez 100%-ban személyiségzavar, másodsorban meg én is hasonlóban kűzdöttem, bár én akkor még csak 13 voltam, de én bemagyaráztam magamnak, hogy kit érdekel az, hogy a többiek mit gondolnakk rólam, és hogy csak én vagyok a legfontosabb. Kicsit egósnak hangozhatott ez, de szerintem neked is ezt kell tenned. Megmondani az agyadnak, hogy a volt csajod, egy utolsó, @#$$$@#%^^ volt, hogy kit érdekel ki mit gondol rólad körülötted, mert akkor utánozzák azt, amit elértél, és végül te vagy a LEGFONTOSABB! Egyszer-kétszer ezt bemagyarázod ezt az magadnak és a szégyellésed és a személyi zavarod már csak egy rossz emlék lesz. Csak arra ügyelj, hogy ne ess át nagyon a ló túloldalára!
2020. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
dont giveup
2020. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!