Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehet, hogy eletemben...

Az lehet, hogy eletemben egyszer szivtam fuvet, es evekkel kesobb miatta lettem panikbeteg?

Figyelt kérdés
Tonkre vagta az idegeimet az az egy alkalom? Semmi mast szert nem csinaltam soha, ezt is csak kiprobaltam a tarsasagunkban. Nem tudom, hogy tenylegesen fu volt, vagy herbal, mert elegge fejbevagott, ez megijesztett es kicsit bepanikoltam akkor.
2020. ápr. 18. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tartom valószínűnek .
2020. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én véleményem, nem vagyok orvos de azt gondolom hogy nem az az egy alkalom miatt jött ki hanem egyébként is kijött volna.
2020. ápr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Mint, ahogy írtam már, egyes pácienseknél kialakulhat. Egyéni erzekenysegtol függ, de igen, volt már olyan/találkoztam már olyannal, akinél ez később derült ki.
2020. ápr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor soha nem is fogok meggyogyulni?
2020. ápr. 18. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Erősen kétlem hogy egy füves ciki, és egy évekkel később kialakult pánikbetegség között kapcsolat lenne.
2020. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen előfordulhat, még akkor is ha nagyon kevés rá az esély. De rengeteg más is okozhatja. Pontosan mitől érzed úgy hogy pánikbeteg vagy?
2020. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A fű önmagában nem okoz soha pánikbetegséget, maximum előhozza aki alapból az. Hajlamot erősít fel.


Kizártnak tartom hogy egy cigitől ez történjen..' főleg évekkel később.

2020. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a problémákat, kedves kérdező, meg lehet oldani, vannak gyógyszerek illetve pszichoterapias módszerek.

Én az utóbbit figyelmedbe ajánlom. Csak először beszélned kéne a haziorvosoddal, aki tovább utal. Vagy ha nem akarsz, akkor magánúton pszichiatert kéne felkeresni.

Emiatt ne ess kétségbe.

Írtad, hogy attól viszolyogsz ha valakit drogot/alkoholt fogyasztani látsz, azért a drogfogyaszto nem egy mindennapi látvány

2020. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!