Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pánikbeteg tényleg képes...

Egy pánikbeteg tényleg képes annyira bebeszélni magának, hogy a szívével van valami probléma, hogy tüneteket is produkál?

Figyelt kérdés
Az orvosi vizsgálatok teljesen egészséges szívet és keringési rendszert mutattak.
2020. márc. 30. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg ECG-n merheto eltereseket is produkalhat, amiket egy alapos korhazi kivizsgalas utan az idegekkel lehet csak magyarazni. Abszolut. Anyukam es aztan a pszichologus csoportjabol ismerosei tobben igy voltak. Nekem is volt, csak orvoshoz nem mentem, egyertelmu volt az ideg. Nyugtato segitett.
2020. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden további nélkül. Nézd meg ezt a videót, hátha segít:


https://www.youtube.com/watch?v=U1DyemDmy1E

2020. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyi, hogy a vizsgálat az két éve volt durván. 20 éves vagyok egyébként. Van esélye annak, hogy két év alatt valami probléma kialakult?
2020. márc. 30. 00:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, és igen. Én egy időben annyira bebeszéltem magamnak a szívproblémákat, hogy infarktusom lett. Na, utána pikk-pakk kirántottam magam a hipochondriából, és voilá: semmi bajom.
2020. márc. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! 100%-osan igen. Saját tapasztalat. Az a pláne hogy szinte bármilyen betegséget. Például, én konkrétan egy vakbélgyulladás tüneteit mutattam, egyértelműen, a tipikus körlefolyását, de szívbetegség, és agydanagat tuneteit is produkáltam már. Meg is jártam pár vizsgálatot, legutoljára a pszichiátert.
2020. márc. 30. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam most az a legújabb tünet, hogy stressz hatásra szívritmuszavarom van. De tartok tőle, hogy ha így megy tovább tényleg megbetegítem magam. Orvos sajnos még nem diagnosztizált mert hiába volt időpontom amire 5 hónapot vártam lemondták a járvány miatt. Így még emiatt is stresszelek, hogy nincs e komoly baj. ;(
2020. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4: Akkor mégse bebeszélésről lehetett szó! Megérezted, hogy baj lesz, ezekszerint voltak előjelei. Elmeséled hogy történt?
2020. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!