Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet ezzel az érzéssel...

Hogy lehet ezzel az érzéssel megbirkózni?

Figyelt kérdés

Nemrég egy barátommal abban egyeztünk meg, hogy egy ideig nem tartjuk a kapcsolatot. Mivel a múltban ilyen helyzet többször is előfordult, úgy érzem, megvan rá az esély, hogy soha többet nem fogunk beszélni - és ez az érzés nagyon lehangol.

Hogyan lehet beletörődni abba, hogy így működik az élet?



2020. ápr. 24. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Nem, az élet nem így működik, ennél sokkal rosszabb dolgok is fognak még történni, így jobb, ha megedződsz..:(
2020. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem maradj pozitív, alakíts ki új kapcsolatokat. Persze most karantén időben annyira nem tudsz de akkor is vannak pl társkereső oldalak ahol vannak azért normális emberek is

Ilyen pl az anotalk itt néha néha találkozok rendes emberekkel.

Akár ezen az oldalon is ismerkedhetsz. Nekem is nagyon fájt régen egy ember elvesztése. De ha több barátod + haverod ott van melletted akkor már annyira nem fáj és hamar túllendülsz majd rajta ☺ én a többiekre koncentráltam mindig azokra a személyekre akik itt vannak velem és nem hagytak el ☺ és igyekszem nem eltolni magamtól őket. Valamint ápolni a kapcsolataimat.

Egy szia hogy vagy kérdés mindig jól esik mindenkinek. Ha van kedved írj rám privátba, én is szívesen beszélgetek veled. ☺

2020. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!