Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Mit csináljak ezzel az érzéssel, hogy temérdek mennyiségű önfejlesztésre van szükségem ahhoz, hogy normális szociális életem legyen, ismerkedjek?

Jelenleg megragadtam a futás,sport,meditáció,hobbik szintjén

Emellett némi evészzavarom + enyhe emésztési és bőrproblémáim vannak, amikre tudom a megoldást elméletben de gyakorlatban megvalósítani nehézkes

Munkahelyen nem tudok kapcsolatokat kialakítani, és ez mélyen legbelül zavar, de egy olyan képet mutatok, hogy le sem pereg rólam

25f

Keress kérdéseket hasonló témákban: szociális, élet

máj. 21. 10:10  Privát üzenet  

A válasz
Sokan ilyen állapotban jelentkeznek pszichológia szakra, ott tele van a képzés ilyenek fejlesztésével.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 21. 12:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyha a normális élet, "sikeresség", szociális élet, egészség csak erőfeszítés kérdése, miért nem jártam sikerrel?
Normális dolog, hogy ezzel a "Walter Mitty" módszerrel védekezem a szociális fóbiám ellen?
Szociális fóbia, vagy ez normális?
Normális ennyire stresszelni vagy ez már betegség?
A szociális fóbiás és a "normális" között az a különbség, hogy az előbbi erőfeszítéseket tesz, hogy "normális" legyen míg az utóbbinak természetes?
Depresszió, szorongás, szociális fóbia és még sorolhatnám:S Miért tud tönkre tenni egy életet? és miért fosztja meg az embert a normális élet lehetőségétől? Lelki bajok beszéljünk róluk.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!