Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan akinek akinek...

Van olyan akinek akinek teljesen elment az élet kedve? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mindenki távoktatásra kényszerült... Nekem a tanáraim a Zoom-on keresztül tartják az órákat. Teljesen elromlott azóta az életem amióta ez megy, egyáltalán nem akarok élni. Reggel a szüleim: Ki az ágyból, gyerünk,ülj a gép a elé! Teljesen tönkre ment az életem. A szüleim nem értenek meg. Azón kívül van egy Google Classroom-unk is, és én úgy döntöttem nem veszek részt a Zoom-on és csak a Tantermet használom. De a szüleim nem engedik! Én így nem akarok élni, feladom, segítsetek!

2020. ápr. 24. 16:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Tuti nem 11 vagy? xd
2020. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi ez a hiszti? Miért van, hogy van rajtad kívül több százezer diák, aki nem picsog, hanem igyekszik teljesíteni az évet? Remélem egyetemre nem akarsz menni, ott a tananyag 70%-át egyedül kell elsajátítanod...
2020. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!