Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elveszettnek érzem magam, mit...

Elveszettnek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen elveszettnek érzem magam a világban, egyedül, mint aki sehova sem tartozik és senkihez. Sajnos így is van...

Barátaim nincsenek, anyukám külföldön van, én pedig apámmal élek, de ő sem törődik velem vagy azzal hogy mi van velem túlzottan... Barátom (romantikus értelemben) nincsen pedig vágynék rá.

Szóval tényleg egyedül vagyok...

Nem tudom mit kezdjek magammal... Tanácstalan vagyok hogy merre induljak az életemmel,mint aki zsákutcába érkezett és sajnos beszélni sem tudok senkivel hogy mi a baj, vagy mit érzek... Ma egy réten sétálva, zenét hallgatva elkezdtem sírni csak úgy, én sem tudom miért... Korábban voltam depressziós és vagdostam magam többször is. Nem szeretnék visszaesni... De sajnos úgy érzem hogy lassan újra beszippant az egész...

25/L



2020. ápr. 27. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

A vagdosás semmiféleképpen nem megoldás. Csak rosszabb lesz tőle ez az egész, és nem fog javulni a helyzet tőle. Hiszel Istenben?

2020. ápr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Hagyd a természetfeletti dolgokat szerintem. Undorító, hogy ha találnak egy elesett embert, máris rád akarják tukmálni a vallásukat a hívől.


Inkább szakembert keress, online is van pszichiáter, pszichológus. Ő segít megnyílni.

2020. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

sajnos én is így érzek... csak a családom, aki miatt nem teszek hülyeséget..bárén nem is tudnék..ha már egy tűvel megszúrom magam rosszul vagyok...inkább csak azt kívánom bár meg sem születtem volna... így nem okoznék csalódást senkinek, vagy örök traumát és senki életét nem tennél ezzel tönkre..pl aki rám talál...csak úgy érzem, nincs helyem a világban..el akar hagyni a szerelmem... esküvő előtt..én mit tegyek ezekután... élni nincs kedvem...és tényleg nincs kedvem.....


hogy mit csinálj? én sokat alszok.. meg sok sorozatot nézek, menj el futni ha szeretsz, vagy sétálj ahogy írtad is, biciklizz.


Próbálj ismerkedni, (nekem erre gondolni is szörnyű, mert én csak a párom akarom) főzz, süss, rajzolj, alkoss. hallgass zenét! add ki a bánatod, ha szomorú vagy, ha sírni kell, sírj! jó ha kisírod magad... próbálj valami célt keresni, kitűzni magad elé, ha épp nincs is nagy cél, legalább sok kicsi, mindig egymás után, amit megteszel, magadért. <3


Fel a fejjel! Na most próbálom megfogadni a saját tanácsom..még ha fáj is levegőt venni..vagy enni aludni nem bírok... akár el is mehetsz pszichológushoz, főleg ha ilyen hajlamaid vannak, mert én gondolok a következményekre is, és amugy sem tenném meg..de tényleg néha úgy érzem, mint amit leírtam előtte...


ne keseredj el! neked is szánt a sorsvalami szépet életben! csak észre kell venni!! remélem minél előbb sikerül neked <3

2020. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én nagyon szívesen beszélgetek veled,töltök veled időt. Ne csináld ezt magaddal!! :(

Elviszlek sétálni vagy fagyizni,nagyon fiatal vagy még hogy így elkeseredj.

Írj priviben ha szeretnél beszélgetni! Segítek neked bármiben,komolyan...!

2020. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért, valakit a hit ment meg..na, nyugi már! Egyébként mit csinálsz most?Voltál terápián? Milyen egy napod? Vannak öngyilkossági gondolataid?
2020. ápr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk így ezzel kedves kérdező.

Sokan mondanak itt Istent, meg pszichológust. De hogy valójában mi segít, az senki sem tudja. Talán csak a szerencse, hogy valami oknál fogva kilábalsz ebből a helyzetből (pl találkozol valakivel, vagy ilyen tündérmesés baromságok).


Kitartás.

2020. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Isten szeret teged, higyjel, sajnalom e

nekem sok ilyen baratnom volt akin segítettem.

Hol laksz?

En Hajdu-Biharban, ha kozelben vagy beszelgethetnenk.

Ha.ugy erzed tudnek.segiteni irj.privit.

Nekem sincsrnek.baratnoim, 30vagyok es keresnek en is.baratnot.beszelgetni,.motivalni..


Merd megtenni azt amit.megtehetsz

2020. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!