Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? Teljesen...

Mit csináljak? Teljesen elveszettnek, üresnek érzem az életem.

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok, 65 kg. Tudni illik, hogy 10 éves korom óta nagyon számító gép függő voltam, utolsó 2 évben szoktam le róla naggyából. Barátaim ebben a pár évben szinte teljesen elfelejtettek, nem hívnak sehova sem, hogyan tudnám őket visszaszerezni? Nem igen járok sehova sem, végülis, annyiból állnak a napjaim, reggel felkele, iskolába elmegyek, hazajövök, lefekszek aludni, majd este felkelek, kicsi tv majd utána megint alvás reggelig, ez megy minden nap. Stílusom az van, mivel követem a divatot. Barátnőm az még nem volt, nem is tudom hogyan szerezzek magamnak. Esetleg facebook-on bejelöljem őket vagy mi tévő legyek ( akik tetszenek ) . Sajnos szinte elveszettnek érzem magam ebbe a világban, úgy érzem, mintha senki se venne ember számba, mintha nem is léteznék. Mi tévő legyek?
2016. márc. 3. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha jól értem "barátaid" a gépfüggőség idejéből vannak és amikor leszakadtál, akkor vesztetted el őket? Ez esetben sehogy, ők is süllyesztőbe kerülnek egy rossz korszakkal együtt. Az a baj, hogy kihagytál egy fontos szocializálódási időszakot, ezt nehéz lesz helyre hozni. Van egy tanácsom ami használhat: kezdj el különböző témájú klubbokba járni. Legjobb lenne valami sport, mint túra vagy bármi egyéb. Kezdetben figyeld az embereket és próbálj lassan belefolyni az eseményekbe, de tényleg lassan. Az ilyen szűk közösségekben könnyű vegyülni és tanulni a szociális kapcsolatokat. Itt párt is találhatsz magadnak.
2016. márc. 4. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok
2016. márc. 4. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!