Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valaki aki kicsit tönkrevá...

Van valaki aki kicsit tönkrevágta a gyomrát a stresszel?

Figyelt kérdés
Nekem épp aktuális, pár hónapja szorongok és a jelenlegi sajnálatos helyzet is rárakott egy lapáttal. Voltam laboron, UH-n, gyomortükrözésen, minden negatív. Mégis szar a gyomrom, van amikor nem fogad be kaját, van amikor fáj reggel, van amikor étkezések után érzem. Van amikor rágondolok és érzem. Értem én, hogy meg kell nyugodni és rendbe fog jönni, de jár/járt valaki hasonló cipőben? Nyugtalanít a dolog, és ugyan tudom, hogy nincs a hátterében nagy baj, mert az kiderült volna, mégis nehezen akar javulni.
2020. ápr. 29. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs semmi testi bajod, akkor lazítani kell megtanulni. És szerezz be natur joghurtot, de a kefír még jobb volna. Natur. (Én ilyenkor török joghurtot iszom, nekem az a legjobb, de én nem te vagyok.) Van, akinek a tej jön be, van, akinek a gyógytea. Valamivel nyugtasd a gyomrodat és a beleidet, de a szorongást is kezelned kell.


Valami sport? Szereted a keresztrejtvényeket? Olvasás? ha igen, valami konnyűvel kezdd és olyannal, ami biztosan nen fáraszt és leköt.

2020. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah. Nálam gyomorsavval kezdődött, ez kb 10 év alatt odáig fejlődött, hogy most már hasfogó nélkül élni sem tudok. El se merek menni orvoshoz, mert tuti műteni kell majd annyira rosszul vagyok már hónapok óta.
2020. ápr. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!