Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Escitilbol 5mg is hatasos...

Escitilbol 5mg is hatasos lehet hosszutavon?

Figyelt kérdés
Vagy szukseges a 10mg? Elmeletileg az abterapias adag. Elvagyok vele, ha esemenydus a napom, de siman felhergelem magam gondolatokkal, es meg is jelenik az eros szorongas. Vannak tipikus helyzetek, amikor tutira elojon. Panikrohamom nincs mar (a gyogyszer elott sem nagyon volt).
2020. ápr. 29. 09:25
 1/4 A kérdező kommentje:
5 mg-t szedek belole, ez kimaradt.
2020. ápr. 29. 09:26
 2/4 anonim ***** válasza:
A helyes folyamat: annyi gyógyszert szedni, amitől teljesen jól vagy, és nem jön elő semmi szorongás. Ha ez beáll, tartani pár hónapig, és amikor stabilnak érzed magad, akkor lassan csökkenteni a gyógyszert, majd végleg elhagyni. Minden más csak vargabetű, fölösleges kínlódás, vagy bohóckodás. Ne akard felülírni a gyógyszerek hatásmechanizmusát. Szedjed rendesen vagy ne szedd sehogy. De ne variálj, az a legrosszabb.
2020. ápr. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezzel a mennyiseggel elvagyok, de nem szunt meg teljesen a szorongas. Ilyen esetben mi a helyes?
2020. ápr. 29. 10:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 5mg-ot szedtem kezdetnek, amit emelni kell 10-re. Mivel maradt szorongás, ezért 15 lett belőle :) Szerintem minimum a 10 mg a hatásos
2021. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!