Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miből meríthetnék önbizalmat...

Miből meríthetnék önbizalmat ha egész életemben csak egyedül voltam?

Figyelt kérdés
Annyit gondolkodom azon, hogy mások mennyivel jobbak, mint én, hogy már szinte depressziós vagyok. Hiába voltak párkapcsolataim, egyik se tartott sokáig, és utána azt éreztem, hogy csak én nem vagyok jó. Hiába tudom hogy vannak dolgok amikben mások szerint is jó vagyok, még sincs önbizalmam. Átlag dolgokat tudok, mint a legtöbb ember, nincs amiben kiemelkedhetnék. Tudok főzni, sütni, vannak dolgok amikben kitartó vagyok pl. edzés, tudok egy idegen nyelvet egész jól, de még sincs önbizalmam, mert az hogy mások nem értékeltek még lehúz engem teljesen.
2020. ápr. 29. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
De ha masok is megerositettek benne, h van amit jol csinalsz akkor megis csak van aki ertekel, nem? Illetve keress olyan embereket akik ertekelnek. Mert van az az ember tipus aki mergezo es csak lehuz, valoszinuleg te olyanokkal.baratkozol
2020. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huh hallod. Tudsz főzni, kitartó vagy az edzésben és beszélsz egy idegen nyelvet. Pont 3 dologban vagy jobb, mint én. Nyugodtan legyen önbizalmad. Van mire.
2020. ápr. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna. 😄 Hidd el, hiaba mondjak masok az igazat ha magadat nem probalod elfogadni. En ezt ugy ertem el, hogy belegondoltam abba, hogy valojaban mondhat akarki akarmit, nekem kell elsosorban magammal elnem, es meguntam az orokos faraszto onmarcangolast, es egy nap eldontottem, hogy akarattal es turelemmel, de el fogom erni, hogy szeressem es ertekeljem magam. Ne bantsd magad a gondolataiddal. Nem erdemled meg. Amint elered, hogy picit is ertekeld magad, maris sokkal tobbet fog szamitani masok dicserete, hitelesse valik. Tudom, nem konnyu. Nalam is vannak meg melypontok. Ra kell szanni az idot es megvaltoztatni akarattal a gondolkodasmododat.
2020. máj. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!