Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szinesztézia lehet, vagy...

Ez szinesztézia lehet, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy néha csak így látok színeket magam körül de nem is tudom hogy pontosan mi váltja ki.


Például a fájdalom sokszor sárga színű, ha mérges vagyok, pirosat látok. Ha valami olyat kell csinálnom amihez nincs kedvem pl házimunka akkor azt narancssárgában látom.

(ez utóbbi például annyira erős és tömény hogy hányingerem lesz tőle ezért szeretnék mielőbb rájönni hogy mi ez)

Utánaolvastam a szinesztéziának, de sehol nincs ilyen megemlítve. Lehet, hogy látom a hangulat színét? Kérlek segítsen mindenki aki tud!!



2020. ápr. 29. 22:38
 1/1 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__960..

Találtam egy másik kérdést is bár már nem tudtam írni az illetőnek de ehhez hasonlít a legjobban

2020. ápr. 29. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!