Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális lehet a mostani...

Ez normális lehet a mostani helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 27 éves no vagyok. Engem nem nagyon panikoltatott be ez a korona vírus helyzet, nem olvastam al cikkeket, nem paraztattam magam feleslegesen, de szépen itthon maradtam ahogy kell. Már másfél hónapja itthonról dolgozom. Heti egyszer megyek el nagybevasarlasra és esténként 6-7 körül ér haza a párom, amúgy egyedül vagyok. Eleinte élveztem az itthonlét ez, szinte minden nap edzettem, a ház csillogott, viszont az elmúlt másfél hetben, úgy érzem már semmi nem erdekel. Hétfőn olyan feszültség volt bennem, ilyen belső feszko...pedig nem történt semmi. És azóta is tart ez az állapot, semmi nem erdekel és idegesnek érzem magam. Nem töltöm ki a paromon, mert ő nem idegesít de kb mindegy hogy otthon van e vagy sem. Normális ez szerintetek? El fog múlni ha több inger ér? Sose ereztem ilyesfajta kedvtelenseget...
2020. ápr. 30. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, el fog mulni.
2020. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos normális ebben a helyzetben.
2020. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Normális, mert olyan ostoba szabályok szerint KÉNYSZERÍTŐZNEK veled, akiket egy zsarnokság szokott megcsinálni.


Réges-régen nincs semmiféle veszélyhelyzet. Én ma töröltettem a fodrászt és le fogom vágni a hajam, ha kell trimmelrrel és kopaszra, mert a hülye németek kötelezővé tették - egyes tartományokban - a mszkviselést. FODRÁSZNÁL IS! Tehát fessenek hajat bemaszkolt embereknél. BAROMSÁG és SZÍNTISZTA ELMEBAJ!


Most már azt várom, hogy sz emberek álljanak fel és lázadjanak. Minden normalitást széttapsonak, azon a címen, hogy kornavírus. Jó kis ürügy, mi? Mert az, semmi más. ÜRÜGY a terrora. A házastársam fog bevásárolni, és mindent ő fog csinálni, addig, amíg ez az elmebaj tart, mert én nem vagyok hajlandó maszkot felvenni. Az életem árán sem. Pont.

2020. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Igen - persze - normális.

A tudat olyan mint az időjárás.. Csak most épp szélcsend van, és furcsa légköri nyomás képződött 😃

(Pl én évek óta ilyen életet élek (mint most ebbe a helyzetben) szóval én már hosszú távon tapasztalom ezeket.)

Nyugi - elmúlik ;)

Mozdítsd ki magad - csinálj valamit amit nem szoktál. Lehet egy szokatlan film is - de valami nyugis zene mégjobb lehet 😊

Ha van hozzá tapasztalatod, vagy kedved akkor nem árt egy kis meditáció is..

2020. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jovohettol végre lesz biciklim :D szóval jeee mehetek bringazni
2020. máj. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!