Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan személy aki...

Van itt olyan személy aki bántalmazza magát?

Figyelt kérdés
31 éves vagyok, boldog párkapcsolatban. Anyagilag megvagyunk, s a külsőm is szép s sportos vagyok. Elvileg nem lenne okom semmi panaszra. Mégis van egy hatalmas problémám:borderline vagyok, s PTSD-m van. November óta jól voltam, az utóbbi 1 hónapban meg borult minden. Páromat minde hülyeség miatt bántom,pszichés alapom rosszabbodik az asztmám, s fél éve nem bántott magam, de ma szétvertem a karom, kék-zöld, s telefon zsinórral fojtogattam magam, a nyoma is megmaradt. Felhívtam az orvosom, hétfőn látni akar. Annyira el vagyok keseredve, nem akarok ilyen lenni. 5 évig jártam pszichoterápiára, nem tudtak segíteni. Az utóbbi időben egyre feszültebb voltam, aludni nehezen tudtam, irritált voltam s nem tudtam nyugton lenni. Rettenetes szégyenlem a helyzetet. Kérlek, ne bántsatok negatív kommentekkel.De szükségem van másik tanácsára, akik átmentek ezen, ők hogyan lendülnek túl egy mélyponton. Nem akarok meghalni, de borzasztó elkeseredett vagyok.
2020. máj. 1. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Doki kell és gyógyszeres kezelés. Nem segít szerintem itt más. Csináld amit a doki mond. Gondolom depressziós is vagy, meg stresszes. Szóval mielőbb kezelés kell.
2020. máj. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lelkileg bantom csak magam. De lelkileg nagyon. :(
2020. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a nyomorult borderline... Jelen. En a hajamat tépem, véresre csikarom a nyakam, de volt mar olyan is, hogy ököllel vertem az ajtót...

Ezen kívül minden embert meg akarok ölni, aki valaha tett ellenem valamit es minden rossz emlék egyszerre kínoz... hozzáteszem, hogy 6 eve depressziós is vagyok, a sírógörcsöket egy par hónapja váltottak fel a brutális duhrohamok

Viszont nekem párom soha nem volt es nem is lehet. Barátaim sincsenek egyáltalán.

5 éves pszichoterapia nem segített? En most akartam elkezdeni...

Egyébként mar csak azon dolgozom, hogy hogyan vegyem rá magam az öngyilkosságra... sajnálom, hogy ezt mondom, es hogy nem tudtam segíteni, max annyival, hogy nem vagy egyedül...

2020. máj. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, borderline vagyok, 6 éve depresszióval élek, evészavarom is van/volt.

Reménytelennek éreztem az egészet, sok öngyilkossági kísérletem volt, rengeteget bántottam magam fizikailag is, több száz vágásom van, nekem a gyógyszerek, pszichoterápiák sem segítettek, végül a Semmelweis Pszichiátriai Klinikájára kerültem, két hetet sem voltam bent, életet mentett, azóta teljes életet élek, màs gyógyszereket kapok, nem veszek már részt semmilyen pszichoterápián, mégis ezerszer jobban vagyok. Nagyon ajánlom, hogy meglátogass egy pszichiátriát. (A délpestit felejtsd el, nagyon alja.) Van remény ne add fel!

20/L

2020. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobb napokon sikerül művészettel lekötnöm magam, szerencsére vonz nagyon. Írással is próbálkozom, az is segít, kiírni magamból úgymond az ingert, hogy magamba szúrjak valamit.

Hajrá!

2020. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!