Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Visszatér a szorongásom....

Visszatér a szorongásom. Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt évekig szorongtam, mindenért aggódtam, aludni sem tudtam néha, pánikrohamom is volt, betegségektől féltem, illetve ha valami probléma volt, és kitaláltam rá egy megoldást, addig nem tudtam aludni/nem rá gondolni, amíg meg nem oldottam... Mikor teherbe estem, gondolom a hormonok miatt teljesen tünetmentes lettem, semmiért nem izgultam, aludtam mint a bunda. Sajnos most, hogy elmúlt két hónapos a babám, úgy néz ki, hogy kezd visszatérni, a hormonok megváltoztak megint... eddig tök jó volt, egyáltalán nem féltettem a babát stb. De most megint mindenért elkezdtem szorongani, és a tetejébe félek az orvos, a védőnő, a férjem, mindenki véleményétől, hiszen őket idegesítem a szorongásommal... mit tudnék tenni :( most sem bírok aludni két szoptatás közben, pedig kellene...
2020. máj. 2. 03:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretned "termeszetes uton megoldani", szedj magneziumot es B vitamint. Ez most nehez idoszak es faraszto is, ez meginkabb felerositheti a szorongast.
2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!