Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns és béta blokkoló?

Timcsike8686 kérdése:

Antidepresszáns és béta blokkoló?

Figyelt kérdés

8 hete szedek sertralin 100 mgot és este mirzatent 15 mg ot és mellé napi 1 mg helexet.

Nehezen de helyretettek a bogyók viszont a magas pulzus maradt. A doki már nem emelné az antidepi adagomat mivel két félét is szedek hanem azt mondta szedjem a nevibolol 5 mg gyógyszert napi egy negyed tabit.Ezt még februárban a kardiológus irta fel pánik miatti heves szívdogásra de azt mondta konzultáljak a phsziiáterrel erről. Akkor nem kezdtem el mert egy időre elmult ez. Most ujra van .

Nem tudom jól van ez így? generalizált szorongás és középsulyos depresszió miatt jutottam idáig.

Sokkalom már ezt a gyógyszeradagot, de szót fogadok mert amig nem fogadtam szót a dokiknak sokat szenvedtem

Az antidepi sem old meg mindent ? nem ritka az hogy kell az antidepi mellé béta blokkoló is?

A tenyerem izzad még ennyi maradt meg a szoorngásból . meg a pulzus gond..



#antidepresszáns #és béta blokkoló
2020. máj. 4. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szoktak antidepresszáns mellé béta-blokkolót adni, ha szükséges. Nyugodtan szedheted.
2020. máj. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2020. máj. 4. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!