Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generalizált szorongásra mi a...

Generalizált szorongásra mi a jobb? Béta blokkoló, vagy antidepresszáns? Melyiknek kevesebb és veszélyesebb a mellékhatása?

Figyelt kérdés
Anno pàr éve heves szívdobogàsra és angina pectoris gyanujàra Betalocot írtak fel,magas vérnyomàst àllapítottak meg. De konkrét szervi ok nem volt.Volt szívultrahang is ott sem volt semmi. Nem szedtem a Betalocot. De rettentő erős szorongàsom van, utcàra sem merek kimenni. Kaptam Dulasolan antidepresszànst és Frusiumit. Kicsit jobb lett. Majd megijedtem, hogy baj leget a szívemmel és abbahagytam és Betalicot szedtem. Egészen jó szorongàsea. Most nem tudom, melyiket szedjem? Melyik éri meg jobban?

2017. okt. 15. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt orvos tudná eldönteni. Szerintem mond el a belgyógyásznak is, meg a pszichiáternek is. Valamit csak mondanak.
2017. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!