Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy ennyire...

Lehetséges, hogy ennyire kikezdett a ZH időszak+koronavírus miatti életmódváltás?

Figyelt kérdés
Sosem volt eddig mentális problémám. Viszont 3 hete folyamatosan azt érzem, hogy szédülök, de talán jobb szó rá az, hogy részegségérzetem van, mikor valaki enyhén becsiccsent. Ilyen felizgult állapotban vagyok állandóan, például nem tudok ülve megenni békésen az ebédet, mert állandóan felállok és járkálnom kell. Néha társul hozzá mellkasi nyomás és gyomorfájdalom. Lehetséges, hogy stressz miatt van? A héten megyek orvoshoz, csak azért kérdezem, hogy mással is előfordult-e.
2020. máj. 4. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, ez már sokadik ZH időszakom, eddig nem volt baj.
2020. máj. 4. 22:08
 2/3 anonim ***** válasza:
keringési elégtelenség a stressz miatt. Doki. Ez itt nem rendelés.
2020. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Okozhatja stressz, nálam is most kb. hasonló tünetek jelentkeznek, még néha a szívem is be be dobban, remegek stb. Ettől független beszélj az orvossal, ha úgy ítéli meg behív vizsgalatra. Ez most rám is vonatkozik, éna múlt héten annyira rosszul voltam, meg a hasam is begörcsölt, ájuláserzés, stb. Írtam is a dokimnak, ő is azt mondta, valószìnű stressz, de persze nem fog ártani kivizsgálás, csak jelenleg kb. nem tud elküldeni sehova
2020. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!