Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tud segiteni? Valaki...

Valaki tud segiteni? Valaki van ezzel igy meg?

Figyelt kérdés
Honapokkal ezelott kezdotott, amikor tobb hetig feltem, hogy meghalok. Aztan attol feltem, hogy beteg vagyok vagy valami sulyos betegsegem van. Ezt korulbelul harom hete felvaltotta a leszbikussagon valo kattogas, rettegek, egesz nap ezen gondolkodom, hogy mi van ha az vagyok, minel jobban probalok ellene lenni, annal tobbet agyalok. Minden reggel hanyingerem van, etvagyam sincsen mar. Nem izgulok fel lanyokra, nem vonzodom hozzajuk. Mindig a fiuk erdekeltek. Kerem valaki segitsen, mert kezdek megorulni. Elore is koszonom!

2020. máj. 7. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Pszichiáteren kívül senki más nem segíthet rajtad.
2020. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek kényszeres gondolatok, pszichiáterek nagyon jól tudják kezelni, van rá gyógyszer is.
2020. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel el kell menned pszichiáterhez! Kényszergondolataid vannak, szorongással.
2020. máj. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!