Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra panikbeteg lettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon aggodom az egészségem miatt. KB 1 hónapja kezdődött, feküdtem az ágyba és filmeztem, mikor hirtelen elkezdett zsibbadni a fejem, elontotte a fejem nagyon brutális forróság érzet, fájt a mellkasom és halálfelelem kerulgetett. Azthittem meghalok.. Itt kész vége senki nem segíthet. És a lábam úgy remegett mint a kocsonya.. Nem akart leallni. Azthittem másnapra majd semmi bajom nem lesz.. Aha.. Ugyanez. Jó, háziorvos azonnal. Elkuldott laborba, az eredményem tökéletes, a vernyomasommal sincs baj.

Neurológiára küldött a zsibbadás miatt. Kaptam magne b6ot és migrénes fejfájáscsillapitot. Azt kell mondjam, semmit nem javult a problémám. Talán ez valóban pánikbetegség? Egyébként egyáltalán nem helyhez köthető mint másoknál mert olvastam róla. Akár egy kávézás alatt, egy levegozesnel, álomból felébredek akkor is. És napi szinten. Annyira rossz hogy nincs ehhez fogható! Valakinek esetleg tapasztalat? Nem bírom már tovabb.

Köszi a válaszokat!

22/L


2020. máj. 8. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=UXo-DvY0N-k&t=210s

Mélylélektani terápiával (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek) gyorsan, jól gyógyítható.

2020. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) ment a zöld kéz :)
2020. máj. 8. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.

Bármilyen helyzetben bármikor előtörhet. És ne hidd, hogy hosszú távon ez "lélekgyógyítással" megoldható lesz. Ennek kőkemény kémiai háttere van. (Érintve vagyok én is, míg az ellenvéleményeket képviselők szinte 0 %-ban).

2020. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!