Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindent elviccelek, de miért is?

Mindent elviccelek, de miért is?

Figyelt kérdés

Már párszor megkaptam, hogy mindent elviccelek. Ezeket sosem mondták komolyan (bár lehet, hogy csak én vicceltem el őket), viszont a legutóbbi szíven ütött. én észreveszem, ha mások komolyan mondanak valamit és próbálok is rá komolyan reagálni. Körülöttem kb mindenki tudja, hogy engem sosem szabad komolyan venni.


Ezen szeretnék dolgozni, komolyabbá válni. Hogyan tehetném meg? Volt már valaki hasonló cipőben? Szerintetek mi lehet az oka?



#önismeret #mentál higiéné
2020. máj. 10. 02:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Voltam, vagyok néha, de tudom, hogy ez tudatos és ha akarom, meg tudom változtatni.
2020. máj. 10. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudatosan törekedj arra,hogy meg változzál és ezt észre vegyék a barátaid is. Én pont az ellenkezője vagyok mindenben meg találom a rosszat és, hogy mások el ismerjék a változást nagyon nehéz.
2020. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!