Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki normális, csak én...

Mindenki normális, csak én vagyok ostoba? Szinte mindent másképp látok és másképp állok mindenhez, hülyének és butának tartanak.

Figyelt kérdés

Míg mások azonnal felfogják egy beszélgetésben, újságcikkben stb. a lényeget, addig én teljesen elveszek a részletekben. Simán kibeszélnek és tréfát űznek belőlem, kijátszanak, lejáratnak úgy, hogy csak akkor veszem észre, mikor már tényleg mindenki tudja, csak én nem...

Nem tudom, hogy koncentráció zavar, vagy ennyi eszem van, vagy mi állhat a háttérben. Érdemes ezzel pszichológushoz menni, vagy ne foglalkozzak vele?



2020. febr. 7. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el pszichológushoz, úgy ki tudnád deríteni, hogy mi áll a háttérben.

De amúgy ne könyveld el magad ostobának, szerintem nem vagy az (az írásod alapján).

2020. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvass minél többet, javítja a szövegértést.
2020. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Na ez az, hogy szoktam olvasni. Könyvet, újság cikkeket még a filmeket is felirattal nézem, külföldi hanggal. Mondjuk azt más okok miatt.

Az, hogy viszonylag helyesen írok, nem erősít meg abban, hogy fejben rendben vagyok, mert ettől még nehezen vagy egyáltalán nem értem mások mondanivalóját.

2020. febr. 7. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Konkrét példa nélkül nehéz okosat mondani. Könnyen lehet, hogy áll valami betegség a háttérben, vagy csak naiv és szétszórt vagy. Egyik se ostobaság.

Mindenképp foglalkozz vele, ha megnehezíti az életed. Én először inkább háziorvoshoz mennék, pszichológus inkább lelki dolgokra jó.

2020. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!