Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi leheh az oka annak hogy...

Mi leheh az oka annak hogy kislány korom óta szorongani kezdek apám társaságában főképp ha ketten vagyunk?

Figyelt kérdés

Edesanyámtól elváltak korai éveimben.Gyakran látogatott később már én is őt nagyon szeretem őt.Annyira megszoktam hogy csak felnőtt korban figyeltem fel a dologra.Jellegzetes fizikai tünete gyomortáji feszülés érzése.

Miután erre felfigyeltem észre vettem azt is hogy a hiába a 10 év párom családjában sem vagyok teljesen oldott.


2020. máj. 10. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolkozz milyen rossz élmenyeid vabnak vele kapcsolatban. Calami biztos történt. Én pl szédülök és görcsöl a gyomrom ha apammal találmozom de én tudom az okát. A barataim csaladjaval sem voltam képes családi programokon reszt venni mert rosszul voltam. Rossz neidegződes mivel nalunk mindig cirkuszok voltak a csaladi provramokon így utaltam az összeset.
2020. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Semmi nem jut eszembe.

Sosem bántott,nem kritizált.Elválltak még 6 éves koromban gyakran látogatott minket.

2020. szept. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!