Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mindenki szorong valamennyire?

Mindenki szorong valamennyire?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek figyelni a testi tunetekre, akkor kepes vagyok bepanikolni. Csak amiatt tor ram a panik es a nagyon eros szorongas, mert megijedek?
2020. máj. 10. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen,de van aki figyelmen kívül tudja hagyni,és nem mindenki ugyanazon.


Próbálj meg nem figyelni rájuk!Szerintem azért szorongsz,igen!

2020. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

szerintem nem

én sem szorongtam 24 éves koromig

persze voltak stresszesebb időszakok, izgulások, félelmek, de azok nem hasonlíthatóak a szorongáshoz vagy egy pánikrohamhoz

2020. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
En ugyanezt az erzest elem meg tenyleges stresszhelyzetben (volt, hogy elottem kapott egy bacsika epilepszias rohamot), de tudtam az okat az izgulasomnak igy nem ijesztett meg. Nem ijedtem meg, hogy uristen mi tortenik velem. De mikoe ok nelkul kezdem el erezni es figyelgetem magam, akkor megijedek. Es regen en sen voltam ilyen, ennyire onellenorzos, es ezert ennyire szorongos.
2020. máj. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!