Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Egy cseppet sem vagyok önbizalom hiányos.Sőtt,imádom az életemet és szeretem magam úgy ahogy vagyok.

Nagyon ritkán viszont rám jön egy olyan érzés ami ennek az ellenkezőjét mutatja.

Nem érezem jól magam a bőrömben.Undorodom magamtól ha tükörbe nézek.Nincs étvágyam.

Hosszú napom volt és kimerültem.Lehet ez a baj?Nem is tudom jó kategóriába írtam-e.

Vagy csak kimerültem?

Fáj mindenem és gyengének érzem magam viszont egész nap pörögtem.



2020. máj. 11. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Amit te csinalsz azt tulkompenzalasnak hivjak, azokat az erzeseket rejted el amik neha elotornek beloled. En is sokaig ereztem magam tokeletesnek es ugy ereztem, h szeretem magam. Pedig nem is tudtam, h mit is jelent az, ha szeretem magam. Neked mit jelent? Erre valaszolj, fontos. Mert az erzesek sokszor becsapnak minket. Attol, h te ugy erzed, h szereted magad.meg nem biztos, h igy is van. Szerintem ezeket a nehez es fajdalmas erzeseket (amikor undorodsz magadtol stb.) probalod elrejteni. Mert te valojaban undorodsz magadtol es utalod magad. De ezeket nehez lenne elviselned, igy elrejted. Tudom, ugyan ezt csinaltam. Aztan mikor elotort belolem a valodi enem akkor ongyilkos gondolataim lettek es sirtam. Egyebkent pedig pont olyan bekepzelt voltam, mint te. Mert amiket leirtal abba van bekepzeltseg. Hiszen mindent nem szerethetsz magadon. Eleg vegletesen gondolkozol egyebkent, ezen is dolgoznod kene. Vagy mindent szeretsz magadon vagy semmit es elutasitod magad. Pedig van koztes ut is. De te nem latod. Nekem szemelyisegzavarom van es szerintem neked is.
2020. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!