Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha ezeket elmondom valakinek...

Ha ezeket elmondom valakinek mi történhet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jól. Már egy jó ideje kényszert érzek bizonyos cselekvések elvégzésére, túlzott tisztaság és rendmánia gyötör. Csalódtam számomra fontos emberekben. Érzelmileg nem érzem magam stabilnak. Vagdosni is szoktam néha magam. Rossz közérzet, és néha sírórohamok törnek rám. Félek ezeket elmondani bárkinek, de tudom hogy így nem tudok meggyógyulni. Nem tudom pontosan mi lehet a bajom. El kellene mondanom a szüleimnek és felkeresni egy pszichológust. De ha ezeket megtudják nem küldenek pszichiátriára? Nem akarok kórházba kerülni. Hogyan mondjam el ezt bárkinek? Félek hogy utána más szemmel néznek majd rám. Mi kell ahhoz hogy valakit pszichiátriára küldjenek?
2020. máj. 12. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
S gondolod ők ezt nem látják?
2020. máj. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A takarítást látják, de semmi mást nem. A vagdosásról pedig főleg fogalmuk sincs. Ezért félek elmondani.
2020. máj. 12. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!