Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakinél még van ilyen?...

Valakinél még van ilyen? Hogyan tudnék szeretni?

Figyelt kérdés

Amikor kisebb voltam, elegge onbizalom hiányos voltam, viszont az utóbbi egy évben ezt rendkivul gyorsan sikerult leküzdenem(elso csok stb). Ezután elkezdtem lányokkal kapcsolatot keresni, szociálisan egyre népszerubb akartam lenni. Ez mind jól ment, lányok szerint 10/9-10 vagyok, es edzek plusz egeszseges életmódot folytatok a bulikon kívül persze. Viszont egy ideje már teljes ürességet érzek, lányokkal komolyabb kapcsolatot szeretnék, mint kavarás, vagy egy két hét. A jellememről annyit, hogy magammal szemben elégge maximalista vagyok, és talán művészlélek is kisse. Masokkal való kapcsolatokban viszont mindig igyekszem a másik érdekét előtérbe helyezni, a másik boldogsága az egyik fő szempont, és ez az, amit szeretek ezekben.

Sajnos nekem a kulso is fontos egy lányban, ahigy a legtobb fiunál, viszont emelett a belso is ugyanolyan fontos. Ha kapcsolatba kerultem egy lannyal, akkor mindig vagy az egyik legjobb barátja lettem, akivel lelkizget meg ilyesmi, vagy meg csak szimplán kavarni akart velem.

Azt vettem észre, hogy azok, akik a saját erdekeit helyezik elotérbe szinte minden teren, nekik meg mindig sikerul rendes hossszabb kapcsolatot találni.

Valaki tudna tippet adni, hogy miben kéne változtatnom?

A válaszokat elore is koszonom!

17/f



2019. febr. 2. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelő lányokkal kezdesz. Őszintén szólva nehéz manapság rendes lányt találni, tetszik-nem tetszik, így van. Gondold át, mire van szükséged, mit vársz el valakitől, mit vársz el magadtól és ne engedj a csábításnak, igenis legyél kritikus. Légy kezdeményező, közeledj barátian, hallgasd meg, de legyen egyértelmű a szándékod. Ha pedig aggodalmad merül fel, ne habozz kimondani, hogy te hosszú kapcsolatot szeretnél. Remélem, ez bármit tud segíteni.
2019. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!