Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a baj? Segítséget...

Lovemeharder kérdése:

Mi lehet a baj? Segítséget kellene kérnem?

Figyelt kérdés
Sokszor vannak olyan időszakok az életemben, amikor nagyon rosszul érzem magam. Azt érzem, nem vagyok megelégedve az életemmel, letört vagyok egész nap, semmihez sincs kedvem. Olyan szinten depressziósnak érzem magam, hogy le sem tudnám írni. Egész nap csak sírnék, annyira messzire elvágyodok. Ilyenkor azt kívánom, bárcsak valaki más életét élhetném. Általában azoknak az embereknek akiknek az élete után vágyódom, egyetlen egy valamilyük van meg, ami nekem nincs és az a szerelem. Egy olyan ember akire én is vágynék. Nagyon haragszom magamra ilyenkor, mert nagyon jó életem van. Csodálatos családom van, vannak barátaim, 1 legjobb barátnőm. Aztán elmúlik ez az érzés, de mindig visszajön. Kérlek, ne nézzetek hülyének és ne ítélkezzetek felettem. Szerintetek mit tegyek? Kérjek segítséget?

2020. máj. 13. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen, kérj segítséget.
Nem, nem kell segítség.
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess 1 órát egy pszichológussal. Utána majd eldöntöd, hogy szeretnél-e még többet.
2020. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Figyelj én is többször éreztem, hogy céltalan az életem. Aztan rájottem, hogy nem vesztegethetem az időmet, (en kóros lustaságban szenvedek).

Először is válaszold meg:

Miért érzem ezt?

Mióta érzem ezt?

Hogy tudnék változtatni rajta?

Mikor fogok változtatni rajta?

Mit akarok elérni?

Mitől leszek elégedett magammal?


Aztán készíts bakancslistát a 2020as évre, jól oszd be, hogy mindig, amikor céltalanság felé fordulnál legyen megvalósításra váró célod.

2020. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vagy talán csak felnőttél? Bele kell törődni, az élet nem igazságos, és csak az igazán boldog, aki megelégszik azzal amije van.
2020. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!