Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor áll véleményetek szerint...

Mikor áll véleményetek szerint annyira helyre az élet a vírus miatt, hogy lehessen időpontot kérni igen konkrét pszichés problémával magánrendelésre? Az interneten csak annyi van írva, hogy szünetelnek.

Figyelt kérdés
Általános pszichológuson túl vagyok már, nem sokat ért. Szimpla 1-2 online segítő alkalommal se mennék sokra, a probléma jellege egyszerűen nem olyan. Régóta akartam ehhez az egyesülethez menni, de hol nekem nem volt pénzem, hol ők voltak bizonytalan ideig zárva, hol jobban lettem valamivel. Mire tudtam volna menni, beütött a koronavírus... Sajnos nem akarok több inkompetens szakemberhez kerülni (nem leszólom őket, csak akinek nagyon nem ez a szakterülete, az ebben értelemszerűen egy cseppet sem tudott segíteni).

2020. máj. 15. 16:42
 1/6 jeverezi ***** válasza:
100%
Pszichiáterre gondolsz?
2020. máj. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egy ideig még biztos nem. Nyár közepétől saccolom.
2020. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akár, de nekem mindenekelőtt olyan szakember kellene, aki nagyon ért ehhez a jelenséghez. Voltam már ajánlott pszichiáternél, akinek lövése nem volt a témához, jóformán tragédia lett a vége, borzasztóan rossz állapotba kerültem a beszélgetések után.
2020. máj. 15. 16:59
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, addig akkor csak kihúzom valahogy. A bizonytalanság a legrosszabb, ha tudnám, hogy max. 1-2 hónap várakozás, akkor könnyebb lenne.
2020. máj. 15. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem a katdiológián nem fogadnak január óta hiába vagyok szarul lemondták az időpontom a járvány miatt. Azóta sincs rendeléa hiáb mondja Cilike a tévében. Remek ez a helyzet. Nem remenykednék a közeljövőben. :(
2020. máj. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Uh, kitartást neked is, borzasztó ez a helyzet! Borzalmas ez a bizonytalanság...
2020. máj. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!