Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem bírom ennyire ezt? SOS

Miért nem bírom ennyire ezt? SOS

Figyelt kérdés
Először is, 17 éves fiú vagyok, és ma délelőtt nagyon nagy veszekedésem volt az anyámmal meg a nagymamámmal. Egyszerűen utálom azt a helyzetet, amikor tudom, hogy nekem van igazam, de ők mondják a hülyeségeket, vádolnak engem, elhordanak mindennek, és azt mondják amit ők akarnak, ami berögzült az agyukba! Én az ilyen embereket ki nem állhatom. És hát ma a nagymamámnak kb ilyeneket mondhattam: Utállak, gyűlöllek, rohadj meg, f*kalap *g*i meg hasonlók! Egyszerűen annyira nem bírom hogy elhordanak mindennek, és hogy még esélyt sem adnak nekem, hogy esetleg lehet hogy nekem lenne igazam, hogy az nem igaz! aztán inkább felmentem, nagyon hangosan csuktam be az ajtót.. Most utána beszéltem anyámmal, hát megbeszéltük nagyjából, de még itt is mondtam hogy utálom a nagymamámat meg ilyenek.. egyszerűen olyan természete van, hogy csak neki lehet igaza, és amit más ember mond, az az egyik fülén be, másikon ki.. Sajnos ezt nem tudom hogy hogyan fogom megbeszélni a nagymamámmal.. Az is lehet sehogy, pont ezek a tulajdonságai miatt. Mi lehet a bajom? Miért nem bírom ennyire ezeket a helyzeteket, hogy ilyenkor embert bírnék ölni? Pont ezt beszéltük még anyámmal, mi lesz ha felnőtt koromban ilyen lesz, megölöm az adott embert? vagy mi az isten lesz?? Én már teljesen meg fogok egyébként bolondulni..

2020. máj. 16. 12:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Na, hát találkoztam vele. Szerencsére nem volt támadó, egyszerűen csak mintha lesz*rt volna. De engem pont nem érdekel. Majd megbékél idővel. Bocsánatot meg hiába kérnék tőle, már leírtam a tulajdonságait, csőlátása van, ha nem akar megbocsajtani nem is fog, ezért nem is fogok könyörögni neki.
2020. máj. 17. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!