Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy a családi...

Miért van az, hogy a családi kapcsolatokban minden picit is nem normálist pszichiáterhez küldenek, ebben a témában, meg___?

Figyelt kérdés

Ha valaki bevallja, hogy valami baja van, akkor rögtön az a válasz:

Sportoljá mán!

:S


2010. júl. 29. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Milyen témában? Nem írtad le!
2010. júl. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
...ITT meg = Mentális egészség ;)
2010. júl. 29. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem a családi problémást küldjük orvoshoz, hanem a mentális beteget. Gondolom a fogyókurás topikkal téveszted össze ezt a topikot.

2010. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem, de mindegy. Eddig akárhány kérdést írtam ki ide elkeseredésemben pár válasz mindig jött, hogy biztos nem mozogsz eleget, azért vagy depis húzzál kocogni. Nem értem az ilyenek miért írnak egyáltalán.

Mindegy én leszűrtem a tanulságot: mindig kiírom, hogy igen rendszeresen sportolok. :P

2010. júl. 30. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert a topicban laikusok írogatnak túlnyomórészt. A laikus nem ért a pszichiátriához, sem a pszichológiához. A magyarok általános tájékozottsága a mentális problémákról nagyon alacsony. Ha szakszerű választ szeretnél kapni, akkor ne itt tedd fel a kérdést, hanem fordulj szakemberhez.
2010. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2010. júl. 30. 18:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést :S.

Mi a baj?:S

2010. júl. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baja a kedves kérdezőnek, hogy nem jó helyre lett elküldve állandóan
2010. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!