Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem nagyon ciki ha kényszer...

Ez nem nagyon ciki ha kényszerbetegség miatt volt?

Figyelt kérdés
Ma nagyon kellemetlen dolog történt délután. Azt hittem hogy a telefonomnak súlyos hibája van, ezért úgy éreztem hogy gyorsan mennem kell újat vásárolni hitelre, ezért bementem egy üzletbe és majdnem megvettem egy 80 ezer ft telefont - de egy papir hiányzott és semmi nem lett belőle. Bementem szervizbe és azt mondták amit tapasztaltam az nem vall komoly gondra, nem érdemes szervizbe beadni. A "hibát" munkába indulás előtt vettem észre, olyan nyugtalan lettem hogy nem mentem dolgozni hanem felhivtam a főnökömet hogy vérzik a foginyem és sietek a fogászatra. Nagyon fárasztó volt az egész és értelmetlen, de ha több ilyen nem lesz, akkor ez még nem nagyon ciki?

2020. máj. 20. 21:26
 1/1 anonim válasza:
De?...
2020. máj. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!