Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, aki legyőzte az...

Van olyan, aki legyőzte az enyhe szociális szorongást és sikeres karriert tudott befutni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 26. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én el tudtam érni azt, hogy a munkámban egy csapatot tudjak vezetni, és hogy ne okozzon gondot, ha el kell mennem az ügyeimet intézni. Az viszont még mindig vált ki belőlem szorongást ha telefonálnom kell, vagy a munkámban ismeretlen emberrel kell találkoznom, és túl nagy hangsúlyt fektetek arra, hogy milyennek látnak mások. Igyekszem minimalizálni azokat a helyzeteket amikor Xanaxot kell beszednem, mert egy időben évekkel ezelőtt nagyon rákattantam a gyógyszerekre. Járok pszichológushoz is, sokat segített, sajnos a járvány miatt csak telefonon tudok vele beszélni 2 hónapja.
2020. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem egy idore abszolut sikerult legyoznom, nagyon felszabadult lettem, idegegenekkel is, jo csajok tarsasagaban is... De sajnos tortentek dolgok amiktol teljesen vissza estem, sot meg rosszabbul vagyok mint voltam.
2021. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!