Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki Anorexiás és szívesen...

Van aki Anorexiás és szívesen beszélgetne egy hozzá hasonlóval??

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy már régóta benne vagyok ebben a betegségben és most jött el az a pont, hogy nagyon magányosnak érzem magam. Szeretnék meggyógyulni újra normális lenni de fogalmam nincs hogy kezdjek bele. Mindig eldöntöm, hogy holnaptól rendesen enni fogok de soha nem teszem mert rettegek, hogy hatalmas leszek és az egész eddigi "munkám" kárba vész. Szeretnék beszélni róla valakivel de nem igazán van olyan személy az életemben akivel ezeket a dolgokat szívesen megosztanám. Mióta megszűnt a magyar proana forum azóta nem igazán beszéltem hozzám hasonlóval és jó lenne ha valaki olyat találnék aki az én szemszögemből is látja a dolgokat. Köszönöm előre is.

2020. máj. 27. 17:46
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Az régen rossz ha olyannal beszélgetsz aki ugyanebben a betegségben szenved. Ti egymást nem tudjátok felemelni, csak a bajaitokban erősíteni. Neked szakemberre lenne szükséged, addig amíg nem késő.
2020. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
96%

Kedves kérdező.

Próbálok én is kijönni belőle. Ott tartok hogy lehet nem vesznek fel a hamarosan induló okj képzésre.. Mert a kinézetem...

Nos, azon változtatnom kell, elég nagy a motiváció.

Kerülni kell a tükröket, a szűk ruhákat, fűzőket.. Meg mások társaságában eszem, ez segít, hisz így elterelem valamelyest a figyelmem az evésről. De így is kb. 1 óra mire megeszem egy levest.. :(

Húst nem tudok mostanában enni. Inkább a gyümölcsjoghurtokra szoktam rá.

Szép lassan kell javulni, egyszerre nekem nem menne.

Ha szeretnéd privátban beszélhetünk. Persze gyógyító, erősítő szándékkal. :)

18 éves lány

2020. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!