Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség és kialvatlanság...

Idegesség és kialvatlanság miatt normális ez az érzés?

Figyelt kérdés
Hétfőn és kedden vizsgáim voltak, alig aludtam és idegeskedtem sokat. Hányingerem volt, nem volt étvágyam. A tipikus vizsgadrukk... Este már nagyon rosszul voltam, a fáradtság miatt meg szerintem azért is, hogy nagyon keveset ettem. Nagyon elfáradtam. Ma reggel 9 óra alvás után a világomat nem tudtam, alig keltem fel az ebresztore. Ha lett volna lehetőségem szerintem simán alszok 12 órát. Fáj a fejem, szédülök, gyenge vagyok, nem mondom, hogy nagyon rosszul vagyok, de kellemetlen és furcsa érzés. Az gyomrom már helyrejott, ettem ma már rendesen. Bár még van bennem izgalom, mert az eredményt még nem tudom. Eléggé hipochonder vagyok. És mivel nem szoktam ilyet érezni félek, hogy az elmúlt napok következménye egy agyverzes lesz. Jó tudom, ez kicsit túlzás..

2020. máj. 27. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az is, plusz a front. Nem lesz agyverzesed.
2020. máj. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz ne félj.
2020. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!